Zapamiętaj Zaloguj
Powiatowe Centrum Medyczne sp. z o.o. (dawnej SPZOZ Szpital w Grójcu)

Powiatowe Centrum Medyczne sp. z o.o. (dawnej SPZOZ Szpital w Grójcu)

05-600 Grójec
ul. Piotra Skargi 10

www.pcmg.pl
tel.(048)6649100
Średnia ocena:
1.68

Polecany:
Raczej NIE

powiat: grójecki

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna

Gość 2018.03.12 17:55   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Moja mama miała 94 lata gdy zmarła. Ostatnie 2 lata leżała w łóżku po złamaniu szyjki kości udowej. 5 razy wzywaliśmy pogotowie z różnych powodów zagrażających jej życiu - nigdy, powtarzam nigdy nie spotkaliśmy się z odmową przyjazdu karetki, nigdy nie padł argument wieku. Zawsze przyjechali, ocenili stan mamy i zabierali do szpitala, robili badania, wdrażali leczenie - nie było problemu, że brak funduszy. Oczywiście szpital jest biedny, brak lekarzy personelu średniego, rozumieliśmy to pomagaliśmy w opiece, pielęgnacji... Ja nie mogę powiedzieć, że moja mama nie miała opieki, że źle bądź niechętnie ją leczono. Dziękuję wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i innym...  więcej »

Gość 2018.01.07 13:22   Dziedzina medyczna: Pediatria

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Nikomu nie polecam tego szpitala..byłam z 5letnią córką ze skierowaniem na oddział pediatryczny z podejrzeniem zapalenia płuc.Córka była w kiepskim stanie.gorączka dobiła do 40 stopni.Czekałyśmy 40 minut aby ktoś zainteresował się nami.jedyne co zrobiła pani doktor to wzięła skierowanie do ręki przeczytała i kazała nam czekać..Córka dostała aż wybroczyn na buzi od gorączki a lekarki tylko przechodziły obok obojętnie i się uśmiechały...dodam że w poczekalni byłyśmy same...zrezygnowałam z wizyty.pojechałyśmy do innego szpitala i zostałyśmy przyjęte od razu.ja nie zdążyłam zdjąć kurtki a sanitariusz wziął córkę na ręce i zaniósł do gabinetu.reakcja była błyskawiczna od razu zabrali ją na badania i...  więcej »

Gość 2015.02.16 16:20   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość w juli-2014roku umar möj tatus na oddziale ogolnym na tym odzuale zostal zarazony bakteriom chlostrdium , umar wycienczony biegunkom, odwodnieniem, zakazeniem krwi ta bakteriom umieral w bardzo wysokiej temperaturze, nie dostal tabletek na zbicie temperatury, w tej infekcji dostal udaru och fladder serca pielegniarki chodzily od jednednego do drugiego patienta nie myjac råk, nie mialy i nie bylo rekawiczek pielegniarki byly nieprzyjemne, dawaly leki nie informujac patienta co dostal ani rodziny higiena under kritik, brud,obustwo, nie bylo mydla, spirytusu do råk, papieru toaletowego byly 2 pielegniarki na 28 patientow i 1 salowa, skandal to bylo straszne prerzycie ktorego nigdy nie...  więcej »

Gość 2014.03.19 04:30   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość 17 marca zmarł chłopak miał 31 lat Rodzina czekała na karetke 40 minut nie dozył przyjazdu.Czy ktos sie za nich wezmie????!!!ile jeszcze ludzi ma umrzeć bo im sie nie spieszy????za co my płacimy ???  więcej »

Gość 2014.03.18 21:03   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość MASAKRA UCIEKAJCIE PUKI CZAS.  więcej »

Gość 2013.03.19 19:28   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 3 Użytkownik: Gość ja tam trafiłam rok temu, i narzekać nie mogę. Lekarz nawet chciał mnie zostawić na dłużej, żeby się nie pokomplikowało. Pielęgniarki w porządku za wyjątkiem może jednej.... Od razu jak pojechałam ze skierowaniem to mnie przyjęli, fakt czekałam na łóżko prawie 3h, ale w tym samym dniu miałam operację. Także naprawdę nie narzekam.....  więcej »

Gość 2013.01.23 08:39   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Trafiłam tam z 8-letnim synem, który miał obrzęk stopy. Lekarz Tomasz Kisiel najpierw kwesttionował zasadność naszego przyjscia na ostry dyzur. Po zrobieniu zdjęcia rtg stwierdził stare złamanie. Na pytanie dziecka "Czy mogę jechać na ferie?" odpowiedział "Mnie to nie przeszkadza". Oczywiście temat drążyłam nadal w Warszawie u lekarza. Okazało się, że syn ma złamaną II kość w śródstopiu. Brak profesjonalizmu i chamstwo.  więcej »

Gość 2012.12.16 17:57   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Wiem, że się narażę wszystkim malkontentom, ale byłam jakiś czas temu na chirurgii i powiem tak-wczasy to nie były. Ale zostałam "obsłużona" sprawnie i w miarę bezboleśnie, nawet z przyjacielskim poklepaniem w plecy, żeby się tak bardzo nie bać. Nie mogłąm spać, bez problemu dostałam coś na sen, a w czasie zabiegu odpowiednie znieczulenie i trzymanie za rękę. NAPRAWDĘ. Dziękuję i tyle.  więcej »

Gość 2012.12.09 15:47   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Jak widać z czasu zamieszczanych opinii (dzień po dniu), to ktoś ewidentnie chciał zaszkodzić opinii szpitala. Tylko inteligentny człowiek jest w stanie zauważyć, ze to czysta chęć wyżycia się JEDNEJ OSOBY. Kto ma czas by tu wchodzić i komentować? Pacjenci, nie pozwólcie się wpuszczać w maliny. Ja ze swojej strony szpital opiniuję pozytywnie. Szczególnie na Sorze pracuję mili lekarze, miłe pielęgniarki. Ostatnio pojawiła się stażystka, swoją drogą tez miła, kompetentna i ładna. Michał  więcej »

Gość 2012.09.15 09:43   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Omijajcie Panstwo ten szpital szerokim lukiem.Generalnie kwalifikuje sie do zamkniecia ,by nie lozyc na utrzymanie pseudo pomocy medycznej.Scenka rodzajowa z dnia wczorajszego wygladala nastepujaco.Dusznosc spowodowana skokiem cisnienia i prosba o pomoc -odpowiedz pielegniarki ,a skierowanie jest .Nie bo objawy nastapily przed chwila w trakcie podrozy Odpowiedz pielegniarki-to na Sienkiewicza 20 do lekarza .Na NOL uzyskana dorazna pomoc i skierowanie do szpitala ,a wiec powrot .Pielegniarska diagnoza wzrokowa -wiedzialam ze nic sie Panu niestanie .Na szczescie zejscia nie bylo ,pomoc uzyskalem w innym szpitalu.Po co wiec utrzymywac szpitalne fanaberie pracownikow szpitala w Grojcu skoro szpitalem jest tylko z nazwy.Ocencie Panstwo sami....  więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła