Zapamiętaj Zaloguj
Przewodnik po serwisie
Przewodnik po serwisie

  Serwis powstał by umożliwić swobodną wymianę poglądów. Tworząc system doSzpitala.pl chcieliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom internautów w tej kwestii.

Podstawowym działem serwisu jest lista polskich szpitali oraz lekarzy w Polsce. Owa lista stworzona przez internautów oraz redakcję serwisu, pozwala na konkretną ocenę danego szpitala bądź lekarza, zarówno w formie słownej, jak i liczbowej. Szpitale będą sukcesywnie dodawane do bazy danych przez redakcję serwisu, jednakże, każdy użytkownik może zaproponować szpital, który jego zdaniem powinien zaistnieć w serwisie. To samo dotyczy Lekarzy.

Aby spełnić społecznościowy charakter portalu, stworzone zostały wszelkie znane w internecie formy, dzięki którym będziecie mogi, Drodzy internauci publikować swoje przemyślenia i opiniie:

- artykuły - tekst na konkretny temat. Po dodaniu artykułu masz 24h na jego ewentualne skasowanie. Poźniej będzie to niemożliwe.

- blogi medyczne - w formie klasycznego bloga, z możliwością chronologicznego pisania notatek. Do każdej notatki można dodać zdjęcia lub inne dokumenty. Notki mogą być przypisane do wcześniej zdefiniowanych tematów.

- grupy medyczne - grupy dyskusyjne, z własnym forum. Grupa skupia użytkowników portalu, zainteresowanych konkretną chorobą, pozwala tworzyć tzw. bazę wiedzy.

- Szpitale - lista szpitali w Polsce, każdy z osobnym forum szpitalnym, z systemem opinii i ocen.

- Lekarze - lista lekarzy w Polsce, każdy z osobnym forum lekarskim, z systemem opinii i ocen.

Zapraszamy do zapoznania się z systemem doSzpitala.pl. Dopiero zaczynamy i w związku z tym czekamy na Wasze opinie i sugestie.


Polecamy

© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła