Zapamiętaj Zaloguj
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach

64-600 Oborniki
ul. Szpitalna 2
tel.(061)2973600
www.szpital.oborniki.info
Średnia ocena:
2.00

Polecany:
Nie wiem

powiat: obornicki

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/4)  

Gość 2021.03.18 06:21   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Wczoraj, 17.03, moja córka z krwiomoczem i niewyobrażalnym bólem podbrzusza szukała pomocy w szpitalu w Obornikach. Umarłaby tam pod drzwiami i nikt palcem nie kiwnął, bo ..... były to godziny, w których przyjmuje lekarz rodzinny. Pani na izbie przyjęć, jak się okazuje, pani życia i śmierci, zadecydowała, że żaden lekarz do niej nie zejdzie i czego tu szuka, a w domofonie prowadzącym do pomocy doraźnej, gdy powiedziała, że potrzebuje pomocy usłyszała: bo co? Kto i po co pracuje w tym szpitalu? i po co on jest? To paranoja i niewyobrażalny brak empatii wobec cierpiących ludzi .  więcej »

Gość 2011.03.21 19:42   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Dzisiaj na Oddział Wewnętrzny naszego szpitala trafił wspaniały Doktor , Chirurg , człowiek o wielkim sercu Pan Z. Pezacki. Jego pracowice , cudowne dłonie przyniosły ulgę tysiącom pacjentów w Kanadzie , a w ostatnich latach w kraju . Tu na ziemi obornickiej kontynuował pasję życia . Jestem przekonana , że nasi wspaniali lekarze , Pani Ordynator i cały personel dokona wszelkich starań , aby Pan Doktor szybko wrócił do zdrowia . Jak mówi powiedzenie " Dobro powraca " więc jestem przekonana , że o to możemy być spokojni , bo jak moło kto ,Pan Doktor miał otware serce dla ludzi....  więcej »

eulalia 2010.10.25 21:18   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: eulalia Pani ordynator oddziału wewnętrznego w tym szpitalu Izabela Konieczna to jakaś pomyłka, pacjenta nie leczy , nie zleca odpowiednich co do stanu zdrowia badań, jeżeli już zaleci leczenie to takie , które tylko dobija pacjenta. Jest absolutnie nieodpowiedzialnym " lekarzem"z beznadziejnym podejsciem do ludzi. Dla niej nalepiej jest pozbyc sie problemu z oddzialu , zeby tylko nie musiala myslec jak pomóc pacjentowi.Niestety sama na własnej skórze przekonałam się jak wygląda leczenie na tym oddziale. TRAGEDIA!!!!!!  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2010.10.19 02:56

PARODIA

MAM MATKĘ NA INTENSYWNEJ TERAPII -PERSONEL TO JAKAŚ PARODIA PIELĘGNIARKI LENIWE -BARDZO CHAMSKIE PODKREŚLAM CHAMSKIE ODZYWKI DO RODZINY CHOREGO Z ROZMÓW MIĘDZY PIELĘGNIARKAMI WYNIKAŁO ŻE SĄ Z PIŁY A TAM ZMARŁ MI OJCIEC 2 LATA TEMU TEŻ NA IOMIE SYTUACJA...

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie

Polecamy

© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła