Zapamiętaj Zaloguj
SPZOZ Szpital Nr 2 im. dr. T. Boczonia w Mysłowicach

SPZOZ Szpital Nr 2 im. dr. T. Boczonia w Mysłowicach

ul.Bytomska 41,
41-400 Mysłowice
sekretariat: tel/fax 0322222330 centrala: 0323183348
www.szpitalnr2.myslowice.prv.pl
Średnia ocena:
2.91

Polecany:
Nie wiem

powiat: m. Mysłowice

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 4 5 6 7 8 Następna

Gość 2019.03.10 18:48   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Jakiś czas temu byłam pacjentką na oddziale chirurgii ogólnej w celu wykonania zabiegu cholecystektomii. Po przeczytaniu powyższych opinii na temat oddziału jestem bardzo zaskoczona. Ja osobiście swój pobyt w szpitalu oceniam bardzo pozytywnie. Od dnia przyjęcia aż po dzień wypisu personel medyczny starał się zapewnić mi pełen komfort. Serdecznie dziękuję pielęgniarkom, które w każdej chwili były gotowe do pomocy, to one zapewniły mi komfort po zabiegu oraz starały się mi ulżyć w dolegliwościach bólowych. Dziękuję również lekarzowi, który przeprowadzał operację za jego profesjonalizm.  więcej »

Gość 2019.01.03 19:53   Dziedzina medyczna: Chirurgia urazowa

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Szukam młodej dziewczyny z ortopedii Prawdopodobnie ma na imię Ola... Lat ok. 26/27 na tyle wyglądała... Tak mi się spodobała że byłem na oddziale kilka razy by ją znów spotkać. Byłaś bardzo miła i pomocna dla mojego taty który tam leżał na sali nr3 Jeśli to czytasz odezwij się napewno zaproszę na kawę 😉  więcej »

Gość 2017.12.31 19:59   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Dzień dobry, chciałam się podzielić swoim zdaniem na temat oddziału wewnętrznego szpitala numer 2 w Mysłowicachach. Miałamm okazję obserwować pracę tego oddzialu przez dwa tygodnie poniewaz trafila tam moja babcia. Jesli chodzi o prace niektorych pielęgniarek to pozostawia ona wiele do zyczenia. Pielegniarki zachowywaly sie jakby pracowaly tam za kare. Kiedy poprosilam o pomoc w podniesieniu babci to pielgniarka powiedziala ze jest po ciezkim zawale. Innym razem kiedy inna pacjentka wyla wrecz z bolu, ze ja boli pupa to pielegniarka odpowiedziala, ze ja tez. Kolejna pielegniarka zle podlaczyla babci kroplowke i zamiast do zyly poszla pod skore. Moje odwiedziny w...  więcej »

Gość 2017.11.17 06:51   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Niedawno byłem pacjentem dwójki na oddziale chirurgii ogólnej. Pewnego dnia podczas porannej toalety byłem w slipkach i goliłem się. Usłyszałem mocne szarpnięcie za klamkę i w łazience pojawiła się pani bez fartucha i bez identyfikatora. Nie usłyszałem dzień dobry ani przepraszam. Pani weszła do łazienki porozglądała się i wyszła bez słowa. Stałem jak wryty bo z takim chamstwem w szpitalu dotąd się nie spotkałem. Mam prośbę do pana ordynatora tego oddziału żeby wytłumaczył mi kim była ta pani. Czy to był ktoś z Sanepidu? Myślę, ze była to osoba znana personelowi bo na zewnątrz za opisaną panią stała pielęgniarka.  więcej »

Gość 2017.10.17 15:05   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość W dniu 29 września odwiedziłem kolege w szpitalu nr 2. Siedzieli my na ławce przed budynkiem i byli my świadkami gorszącej sceny. Pani w szpitalnym ubraniu pchała połny wózek ze workami śmieci. Z drugigo końca placu dało się słyszeć larmo a to przezywała naczelna pielęgniarka co niy wolno tak przewozić śmieci. Na pytanie tyj pani co pchała wózek jak ma to przewieść padła odpowiedź co było ją slychać na cołkim placu "gówno mnie to obchodzi". Jak taka osoba szefuje wszystkim pielęgniarkom i salowym to na blaszce co ją nosza oprócz grupy krwi dam wygrawerować "w przypadku zagrożenia życia nie zawozić...  więcej »

Gość 2017.08.24 19:00   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Piszę , bo byłam pacjentką oddziału chirurgi ogólnej i nie polecam tego oddziału nikomu - oczywiście pod względem opieki pielęgniarskiej , jest ona na poziomie zerowym w przeciwieństwie do opieki lekarskiej , która jest na wysokim poziomie . W obecności pacjenta pielęgniarki mówią rzeczy które chory nie powinien słyszeć , wyrażają opinie na temat lekarzy , zachowują się głośno ,nie ma ciszy , spokoju . Wspaniałym lekarzem jest ordynator dr, Grzelec , z wysoką kulturą - szkoda że nie można powiedzieć tego o jego personelu .  więcej »

Gość 2016.12.15 19:47   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Szpital od wejścia wygląda świetnie,czysty, nowoczesny, posiada również "ochronę", czyli Panią na portierni która spisuje z dowodu i daje plakietkę... W sumie to by było na tyle... Lekarze nie wiem skąd czerpali swoją wiedzę... Dziadek trafił do szpitala z zapaleniem płuc, dostawał tabletki na odwodnienie, antybiotyk i jakieś "witaminy". Prosił lekarzy o kroplówkę, ponieważ nie miał apetytu, a dodatkowo dostał biegunki, ale podawane do werflonu "witaminy" to podobno dawka z kroplówki. Tydzień po tym jak trafił do szpitala przestały działać mu nerki, został przewieziony z ciśnieniem 60/40, nie karetką, a samochodem do przewozu chorych do Jaworzna, osobiście czuł się fatalnie...  więcej »

Gość 2016.11.21 16:56   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Byłam pacjentką oddziału chirurgi ogólnej i sprawa nie dotyczyła mnie ale mojej "koleżanki" ze sali 2 . Była bardzo żle potraktowana przez pielęgniarkę - leżała 3 godziny na podłodze , posikana - a pielęgniarka (póżniej okazało się o imieniu Iza )nie reagowała na to aż w końcu musiała pomóc ,bo jej nie wypadało. Jest to osoba nie nadająca się do tego zawodu , antypatyczna ,zarozumiała . Przez taką pielęgniarkę cały zespół traci .  więcej »

Gość 2016.06.08 12:25   Dziedzina medyczna: Chirurgia urazowa

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Opieka medyczna powinna nieść pomoc, życzliwość i empatię wobec pacjenta. Ale nie na oddziale chirurgii urazowo - ortopedycznej. Kierownik oddziału Jacek Klimas traktuje pacjenta z góry, jest przemądrzały, niemiły i wyniosły. Chyba zapomniał, że szpital to nie Rada Miasta. Pielęgniarki na oddziale traktują pacjentów jako zło konieczne. Najchętniej by cały czas przesiadywały w swoim pokoju i plotkowały. Na jakąkolwiek prośbę o pomoc reagują w stylu: "czego". Jedynie pielęgniarka oddziałowa Pani Lucyna Basa ma serce dla chorych i nie odmawia pomocy. Reszta personelu niestety zapomniała, na czym polega służba zdrowia przyjazna pacjentowi.  więcej »

Gość 2016.05.31 20:24   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Zobaczyłam na stronie głównej szpitala ,zdjęcie pielęgniarki o 40-letnim stażu - ja pamiętam tą panią jako młodą zdolną i bardzo zaangażowaną w pracę z chorymi pielęgniarkę -oczywiście rozchodzi się o p. Jadzię W. Miałam kontakt z tą pielęgniarka będąc pacjentką oddziału chir. ogólnej w latach 90-tych , póżniej jak opiekowała się moją umierającą mamą . Nie patrzyła na zegarek , nie spieszyła się nigdzie , swój czas spędzała na salach chorych dla których miała zawsze czas. Takich pielęgniarek już nie ma .Szpital powinien dziękować za tak wspaniałych pracowników i wynagradzać ich za trud , poświęcenie , codzienny uśmiech , wiedzę...  więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła