Zapamiętaj Zaloguj
SPZOZ Szpital w Płońsku

SPZOZ Szpital w Płońsku

09-100 PŁOŃSK
UL.SIENKIEWICZA 7
www.szpitalplonsk.pl
tel.(023)6613400-10
Średnia ocena:
1.26

Polecany:
Raczej NIE

powiat: płoński

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 Następna

Gość 2020.02.23 10:31   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Byłam 2 tygodnie na oddziale chirurgicznym. Jeden wielki skandal. Pielęgniarki wielkie damy a ich praca ogranicza się do wydawania 3 razy na dobę leków i kroplówek. Nieprzestrzeganie zasad higieny. Częste przypadki zakażeń bakteriami wśród pacjentów. Kompletne nieprzestrzeganie diet. Brudne toalety i ogólny syf. Pielęgniarka oddziałowa kompletnie nie panuje nad funkcjonowaniem oddziału. Poza tym jest bardzo niesympatyczną osobą. Lekarze nieprzystępni i niedostępni. Taki oddział nie powinien w ogóle istnieć. Szerząca się prywata. To miejsce należy omijać z daleka.  więcej »

Gość 2019.11.02 17:30   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Latem tego roku mój tata trafił na internę płońskiego szpitala z objawami podobnymi do udaru. Tata był jednocześnie po pierwszej dawce chemioterapii. Miał na oddziale zrobionych bardzo dużo badań pomimo weekendu. Kolejne badania nie potwierdzały stawianych diagnoz. Dzięki dociekliwości lekarzy została postawiona właściwa diagnoza - zupełnie w innym kierunku niż zakładano na początku. Szczególne podziękowania dla dr. Krupińskiego z interny - wspaniały, młody lekarz. Myślę że dzięki niemu mój tata żyje. Życzę panu doktorowi Krupińskiemu wszystkiego najlepszego. Natomiast SOR w Płońsku to masakra pod każdym względem - stawianie najgorszej z możliwych diagnoz bez jakichkolwiek badań i przekazywanie tych informacji rodzinie...  więcej »

Gość 2019.07.13 16:02   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Nie wiem dlaczego w płońskim szpitalu nie jest wykonywana cystoskopia - badanie pęcherza. Było głośno, że jest pododział urologii, że zatrudniono nowych specjalistów. Podobnież do 2018r. cystoskopia była wykonywana w szpitalu na odziale urologii w Płońsku. Obecnie pacjenci dostają skierowanie do innych przychodni, szpitali- co jest bardzo uciążliwe i wiąże się z kosztami. Nie każdy ma samochód, dobrego sąsiada, środki i zdrowie. Niech cystoskopia wróci do płońskiego szpitala.  więcej »

Gość 2019.05.13 08:45   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Kiedyś leczyłam się na oodziale ginekologii, ale to było za czasów dr Szumachera.Było ok. bez łapówek, lekarz z powołania. Chcialabym sie dowiedzieć, którego lekarza ginekologa polecacie obecnie do leczenia szpitalnego? Proszę o opinie.  więcej »

Gość 2019.04.29 11:54   Dziedzina medyczna: Chirurgia układu pokarmowego

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Jestem pacjentką,moja opinia jest bardzo,bardzo pozytywna,nikomu nie dawałam łapówek,a cały personel jest kompetentny i miły. Pielęgniarki pomimo przepracowania, uśmiechnięte, uprzejme i sympatyczne. Posiłki rewelacja, świeże owoce i salata,smacznne i porcje do najedzeni. Jedynie do czystości mam zastrzeżenia, ale panie salowe mają sprzęt z minionej epoki, mop wyciskaja w rękach, Masakra. Ogólnie składam serdeczne podziękowania i życzę sukcesów!  więcej »

Gość 2019.04.02 20:18   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 2 Użytkownik: Gość Krótko i na temat, otworzyli i operacji nie dokończyli. Do tego się nie przyznali. Czeka mnie kolejna operacja. Lekarze muszą się tam jeszcze sporo nauczyć.  więcej »

Gość 2019.03.27 13:51   Dziedzina medyczna: Reumatologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Byłem tam prawie dwa tygodnie zero zainteresowania w celu diagnozy,trafiłem tam bez infekcji a wrociłem chory z gorączką 40 stopni, lezysz by nabic dniówek by kase dostali. Cały tydzień czelałem na usg w piatek wypisano mnie a badania nie zrobiono, za to probują zrobic z czlowieka glupiego. Ten oddział powinien byc zamknięty bo tam niema lekarza kobieta ktora tam udaje że leczy powinna byc dawno zwolniona  więcej »

Gość 2018.08.14 15:46   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Jedna wielka MASAKRA ...mozna nazwac to jeszcze gorzej zero szaconku do ludzi tym bardziej do pan starszych ..... A co na temat Pani ULICKIEJ szuja nic wiecej odezwanie sie do pacjentki ne maudz trzeba bylo nie dawac dupy to by tak nie bolalo .... jeden wielki skandal  więcej »

Gość 2018.01.28 16:10   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość IZBA PRZYJĘĆ W PLONSKU TO TRAGEDIA. OPIEKA, PODEJŚCIE DO PACJENTA KARYGODNE. Trafiłam na Izbe z krwotokiem po wyrwaniu zęba, a mam skaze krwotoczną człowiek, ktory uwaza się za Lekarza nawet mnie nie chciał wysłuchać. Odwrócił się i odszedł. POMOCY MI NIE UDZIELONO. TRAGEDIA  więcej »

Gość 2017.12.21 13:18   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość To nie szpital tylko siedziba biznesu i wykańczalnia ludzi. A te istoty tam pracujące trudno ich nazwać . To nie lekarze. To gorsze niż drwale w lesie . Nie potrafią się nawet odzywać do człowieka , a co dopiero udzielić pomocy choremu. Chory przychodzi na tzw. SOR , lekarz dyżurujący nie udziela mu pomocy nie robi żadnych badań tylko wysyła do domu żeby się wyspał . Człowiek umiera , a wystarczyło dać kroplówkę wzmacniającą , bo spadły elektrolity - KONOWALE Z WIELKĄ MORDĄ. - PAWLE SZEWCZYK.  więcej »
1 2 3 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła