Zapamiętaj Zaloguj
SPZOZ Szpital w Płońsku

SPZOZ Szpital w Płońsku

09-100 PŁOŃSK
UL.SIENKIEWICZA 7
www.szpitalplonsk.pl
tel.(023)6613400-10
Średnia ocena:
1.26

Polecany:
Raczej NIE

powiat: płoński

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/30)  

Gość 2020.02.23 10:31   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Byłam 2 tygodnie na oddziale chirurgicznym. Jeden wielki skandal. Pielęgniarki wielkie damy a ich praca ogranicza się do wydawania 3 razy na dobę leków i kroplówek. Nieprzestrzeganie zasad higieny. Częste przypadki zakażeń bakteriami wśród pacjentów. Kompletne nieprzestrzeganie diet. Brudne toalety i ogólny syf. Pielęgniarka oddziałowa kompletnie nie panuje nad funkcjonowaniem oddziału. Poza tym jest bardzo niesympatyczną osobą. Lekarze nieprzystępni i niedostępni. Taki oddział nie powinien w ogóle istnieć. Szerząca się prywata. To miejsce należy omijać z daleka.  więcej »

Gość 2019.11.02 17:30   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Latem tego roku mój tata trafił na internę płońskiego szpitala z objawami podobnymi do udaru. Tata był jednocześnie po pierwszej dawce chemioterapii. Miał na oddziale zrobionych bardzo dużo badań pomimo weekendu. Kolejne badania nie potwierdzały stawianych diagnoz. Dzięki dociekliwości lekarzy została postawiona właściwa diagnoza - zupełnie w innym kierunku niż zakładano na początku. Szczególne podziękowania dla dr. Krupińskiego z interny - wspaniały, młody lekarz. Myślę że dzięki niemu mój tata żyje. Życzę panu doktorowi Krupińskiemu wszystkiego najlepszego. Natomiast SOR w Płońsku to masakra pod każdym względem - stawianie najgorszej z możliwych diagnoz bez jakichkolwiek badań i przekazywanie tych informacji rodzinie...  więcej »

Gość 2019.07.13 16:02   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Nie wiem dlaczego w płońskim szpitalu nie jest wykonywana cystoskopia - badanie pęcherza. Było głośno, że jest pododział urologii, że zatrudniono nowych specjalistów. Podobnież do 2018r. cystoskopia była wykonywana w szpitalu na odziale urologii w Płońsku. Obecnie pacjenci dostają skierowanie do innych przychodni, szpitali- co jest bardzo uciążliwe i wiąże się z kosztami. Nie każdy ma samochód, dobrego sąsiada, środki i zdrowie. Niech cystoskopia wróci do płońskiego szpitala.  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2019.07.13 07:31

Cystoskopia

Nie wiem dlaczego w płońskim szpitalu nie jest wykonywana cystoskopia - badanie pęcherza. Było głośno, że jest pododział urologii, że zatrudniono nowych specjalistów. Podobnież do 2018r. cystoskopia była wykonywana w szpitalu na odziale urologii w Płońsku. Obecnie pacjenci dostają skierowanie...

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2014.03.06 17:56

Szpital.???

Jak taka placówka może nazywać się szpitalem,chyba wykańczalnia,może umieralnia. Płacimy ciężkie piniądze na składki , atu niestety za grosz pomocy,ni życzę nikomu żeby poznał to co dzieje się w środku,przeżyliśmy straszną tragedię i nikt z lekarzy nawet nie powiedział Przepraszam...

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2012.06.11 17:39

Szpital...

Szpital w Płońsku to tragedia. Najgorsze oddzialy to ortopedia i ginekologia.

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie

Polecamy

© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła