Zapamiętaj Zaloguj
SPZOZ Szpital w Pułtusku

SPZOZ Szpital w Pułtusku

Daszyńskiego 2,
06-100 Pułtusk
tel.(23)6920041
www.spzoz.pultusk.pl
Średnia ocena:
2.93

Polecany:
Nie wiem

powiat: pułtuski

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/16)  

Gość 2020.11.20 17:32   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Tragedia. Pracownicy to gbury. Lekarze nie informują co dolega,podają leki bez informacji na co. Pielęgniarki bez serca coś odburkna.Jedzenie gorsze jak dla świń. Trucizna,chleb,plasterek plastikowej wędliny i żółtego sera. Zimny obiad, do tego nie wiadomo co to jest, strach zjeść żeby się nie zatruć.Cos zmielone posypane na kasze lub makaron. Nie ma grama warzywa ani surówki. Na okrągło plasterek sera,wędliny,kawałek pasztetu z puszki najgorszej jakości. Jak można coś takiego podać chorym ludziom. Niech żre tą osoba która to przygotowuje i tą ktora zgodziła się na taki catering. Obrzydliwość,rozpacz. Niech Bóg zesle koniec świata żeby ludzie się nie męczył z taką...  więcej »

Gość 2018.10.12 23:47   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Witam moja opinia na temat pani dr z nocnego dyżuru dzisiejszego dnia to ta pani za przeproszeniem nie szanuje ludzi ma gdzieś ich zdrowie i aby odwalic swoją nocna zmianę. Szkoda że nie nagrała to byście posłuchali jak przyjmuje chora osabe najpierw wydziera się, że jak mogliśmy przyjechać o 1 w nocy następnie że nie pomoże oraz że nie ma lekow a jak już z bólu płakała mama to nawet leki się znalazły. Bardzo miłe były jedynie pielęgniarki to plus tego szpitala. A tej pani jak bardzo tak przeszkadza ta praca to niech zmieni zawód i ma więcej szacunku do...  więcej »

Gość 2018.09.19 18:29   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość z własnego doświadczenia wiem że szpital w pułtusku nie należy do przyjemnego miejsc. Ale chce pochwalic odział położniczy (po porodzie). Byłam pod wspaniałą opieką położnych oraz lekarzy. Polecam rodzić mamą w tym szpitalu. Miałam cesarkę, ale gdyby nie doktor P.Pietruski nie wiem czy tak szybko doszłabym do siebię. Bardzo polecam chodzenie do doktora.  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2011.09.19 09:15

Gąsowski

pan Gąsowski to taki profesor jak i magik chirurgiczny, omijać z daleka omijać dla własnego bezpieczeństwa

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie

Polecamy

© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła