Zapamiętaj Zaloguj
Szpital MSWiA w Krakowie

Szpital MSWiA w Krakowie

30-053 Kraków
ul. Kronikarza Galla 25
Zakład Opieki Zdrowotnej MSWIA w Krakowie.
www.zoz-mswia.krakow.pl
Średnia ocena:
1.00

Polecany:
Nie wiem

powiat: krakowski

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/10)  

Gość 2020.12.20 22:11   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Oddziałowa ortopedii mająca czerep rubaszny daje "swoim" ulubionym pielęgniarkom nadgodziny, najlepsze dni wtedy kiedy jej się podoba. Źle traktuje inne. Nie Pozdrawiam tej Pani. Jej mąż jest kierowcą Dyrektora Szpitala.  więcej »

Gość 2019.05.23 07:17   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nie mają pojęcia o ratowaniu zycia. Dla nich najlepiej okłamac rodzine. Warunki w jakich sie mówi o zgonie najbliższej osoby skandaliczne na korytarzu szpitalnym. Tranportuje sie osbe ze złamana miednica na Vp- po to aby tam umarła. Niedopuszcza sie rodziny do zmarłego. Oby ich spotkało to samo co innym oni sewruja  więcej »

Gość 2018.05.27 09:22   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Parszywe miejsce! Przyjechałem z żoną do najbliższego szpitala na Izbę Przyjęć i to był błąd. Skierowanie - PILNE - żona ma raka, jest po ciężkim zabiegu, chemioterapii i jak źle się czuje to naturalne jest, że szukamy pomocy lekarskiej. Jak wyżej: lekarz z przychodni kazał się zgłosić do szpitala bo problemy z sercem i oddychaniem to w jej sytuacji zawsze jest zagrożenie życia. SOR na Galla to miejsce gdzie żuli przywiezionych przez policję opatrują od razu, karetki czekają ze swoimi pacjentami 0,5-1 godz., a pacjent z zewnątrz może sobie czekać. Ile? Nie wiem, bo po czterech godzinach (i proszeniu wcześniej...  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Brak wątków na forum

Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie

Polecamy

© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła