Zapamiętaj Zaloguj
Szpital Powiatowy w Będzinie

Szpital Powiatowy w Będzinie

ul. Małachowskiego 12
42-500 Będzin
www.pzzozbedzin.internetdsl.pl
Średnia ocena:
0.90

Polecany:
Raczej NIE

powiat: Będziński

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/10)  

Gość 2015.11.06 20:54   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Witam Ostatnio korzystałam z usług tego szpitala, jestem pełna podziwu dla kompetencji lekarzy, cóż toalety, wyżywienie, personel niższy- trzeba udoskonalić, ale na to trzeba zasobów finansowych. Dziś chciałam odebrać wypis, sekretariat pracował w godzinach od 13,30 do14,15 niestety klamka(w postaci gałki nie dała się otworzyć)nie drgnęła pod naciskiem mojej dłoni. Osoba spotkana na korytarzu, pielęgniarka stwierdziła, że osoba która pracuję w sekretariacie chirurgii ogólnej jest obecna i gdzieś się poszła...Cóż czekałam około 20 minut, żadnej informacji. Dziś piątek, pani wcześniej zeszła ze stanowiska pracy, Pytanie dlaczego ja mam za to płacić i mnie podobni. Proszę o odpowiedź kierownictwa  więcej »

Gość 2015.06.10 18:19   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Zgadza się całkowiocie, że bardzo źle się dzieje w Szpitalu W Będzinie na wewn. Ordynator całkiem orydynarny i jak same nazwisko wskazuje, Ham-ankiewicz. Uważa się jakby wszystkie rozumy pozjadał. Wypisał mnie ze szpitala tylko dlatego, że podpisałem niezgodę na wykonanie badania kolonoskopii bo miałem nie jasne wyniki wielkości tętniaka na tętnicy brzusznej. Pan Hamankiewicz, uważas, że nie musi robić dodatkowych badań tomografii i USG, bno uważa się za Boga. USG również wykonuje stara kadra, który to lekarz już dawno powinien być na emeryturze, Gościu ma około 70 lat, przydałoby się wymienić na kogoś młodszego i bardziej zdolnego. Dlaczego przez starca...  więcej »

Gość 2014.06.09 03:10   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nie pomoga,czas umierać  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2012.11.19 21:34

Pomoc dla każdego

Oferuję pomoc dla każdego kto doznał wypadku,krzywdy, zakażenia czy innej szkody. W temacie są także sprawy majątkowe, gospodarcze, zarobkowe itp. Nie ma żadnych opłat wstępnych i za prowadzenie sprawy. Kontakt: 606-335-856

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2009.12.26 09:56

NOWA APTEKA PRZY SZPITALU

NAJNIZSZE CENY W BEDZINIE,MILA OBSLUGA

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie

Polecamy

© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła