Zapamiętaj Zaloguj
Szpital w Proszowicach

Szpital w Proszowicach

Kopernika 13, 32-100 Proszowice
telefon:(012) 386 51 00
fax: (012) 386 14 00
spzoz.proszowice@poczta.fm
www.spzoz.proszowice.pl
Średnia ocena:
2.40

Polecany:
Nie wiem

powiat: proszowicki

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 Następna

Gość 2020.03.21 05:48   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Koronawirus szaleje a wszpitalu w Proszowicach wejdzie sie jak do stodoły bez mierzenia temperatury wejdzie się nie tylko na teren szpitala, ale i oddziałów.....  więcej »

Gość 2020.03.17 08:33   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość ,Szpital" pieniąde dostał, a nic się nie zmieniło przy wejsciyu do szpitala nie było środka do dezynfekcji 3 dni po czym w czwartym dniu ok 10tej został dodany środek który śmierdzi denaturatem i parzy rece.Brawo jak zwykle Proszowice na I miejscu...  więcej »

Gość 2020.03.15 20:56   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nie wybieracie się teraz na całodobowe ambulatorium szczególnie jak traficie na "Lekarza dyżurującego" tak się przedstawiła Pani Doktor (kasztanowe włosy średni wiek w okularach) poproszona o imię i nazwisko, odpowiedziała że jest RODO... TRAGEDNIA Szkoda czasu i nerwów  więcej »

Gość 2020.03.15 12:37   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Od ostatnich wpisów nic się nie zmieniło ero kompetencji na każdym stanowisku.Uciekajcie od tych nierobów.Tam każdy odsyła cię do następnego  więcej »

Gość 2019.11.15 12:37   Dziedzina medyczna: Pulmonologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Odział pulmologiczny - Lekarz o nazwisku Goliński jest najgorszym lekarzem z jakim miałam wątpli wa przyjemność arogancki chamski i do tego zupełnie nie szanuje ani pacjentów ani ich rodzin sugeruje trzymać się z daleka  więcej »

Gość 2019.11.12 15:30   Dziedzina medyczna: Położnictwo

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nie polecam absolutnie szpitala w proszowicach. Oddział ginekologiczno położniczy to jakiś śmiech na sali. Nie potrafią się zająć z kobietą w ciąży. Rodząc w tym szpitalu doktor który odbierał poród naciskał na brzuch aby dziecko wypchać bo samo nie mogło wyjść. A po porodzie dostałam zakarzenia dwa miesiące wyjęte z kalendarza. Tak nie powinno być a skoro jest to lepiej niech ten oddział zamknąć.  więcej »

Gość 2019.11.06 12:38   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 2 Użytkownik: Gość Poradnia ginekologiczna w tej chwili to jakaś masakra. Na drzwiach wypisane godziny w których przyjmują różni lekarze, A okazuje się że przyjmuje tylko jeden i przychodzi sobie kiedy mu pasuje, raz o 8, 9 A nawet nieraz dopiero o 11. Pytając się ostatnio lekarza o tabletki antykoncepcyjne, najpierw zaproponował mi krążki dopochwowe, wypytujac cały czas w sposób niemiły czy wiem co to jest orgazm i czy nie puszczam się z innymi poza moim partnerem, po czym odmówiłam tego sposobu i wróciłam do tematu tabletek, ten stwierdził, że mi je przepisze skoro jestem taka "napalona na bzykanie". Takie teksty raczej nie...  więcej »

Gość 2019.10.14 09:18   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Opinia o szpitalu negatywna godzina czekania na rejestrację z dzieckiem ze zwichniętą nogą jedno okienko bez kolejki dla niepel kobiet w ciąży i dzieci gdzie jedna pielegniarek czekających w kolejce twierdzi że ona też powinna być bez kolejki bo tu pracuje a co to kogo obchodzi żenada pierwszy i ostatni raz nie polecam tego szpitala  więcej »

Gość 2019.06.18 12:32   Dziedzina medyczna: Położnictwo

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Poradnia ginekologiczna w Proszowicach to jakas totalna porażka, nie dziwie sie ze chca zamknac ja, moze i lepiej dla wszystkich i lekarze nie beda musieli sie trudzic i pacjent nie bedzie traktowany jak zlo konieczne. Ludzie do rejestracji czekaja od 6 rano a dostaja sie dopiero po karte o godzinie 9, nie mowiac za ile przyjmie Cie nie mila lekarka ktora ewidentnie pracuje tam za kare. Na drzwiach rejestracji i lekarki wielkimi literami pisze :kobiety w ciazy wchodza bez kolejki - sprobuj sie wepchac przed kogos z wielkim brzuchem i popuchnietymi stopami to zabili by Cie spojrzeniem. Ludzi 50 na...  więcej »

Gość 2019.04.26 07:59   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość odzial zakazno-obserwacyjny tragedia czy tam nie zaglada sanepid wanny z 70 lat sypia sie plytki łóżka i materace dramat warunki lepsze chyba maja wiezniowie brak nawet płatnych telewizorów nie mówiąc o internecie przez kilkanascie dni szlo zglupiec .personel w porzadku bardzo konkretna i rzeczowa pani doktor Rojek -Margas potrafi cierpliwie wytlumaczyc pacjentowi na co i jak jest leczony na pewno przykro lekarzom ze w takich warunkach lecza pacjentów  więcej »
1 2 3 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła