Zapamiętaj Zaloguj
Szpital w Żurominie

Szpital w Żurominie

09-300 Żuromin
ul. Szpitalna 56
tel.(023)6572201 do 07
www.spzzoz-zuromin.neostrada.pl
Średnia ocena:
1.00

Polecany:
Raczej NIE

powiat: żuromiński

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/8)  

Gość 2020.11.17 08:31   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Dziś miała teleporade. To jakaś kpina. Lekarz nawet nie wysłuchał co mi jest. Najwyraźniej mu przeszkadzała bo rozmawiał że mną że 3 minuty. Gadał równo że mną, nie dał dojść do głosu. Za co oni pieniądze biorą? A do rejestracji dzwoniłam z tydzień żeby w ogóle uzyskać "pozwolenie" na ta durna wizytę! Szok!Daje 1 punkt bo lekarz zadzwonił!  więcej »

Gość 2020.10.26 19:13   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Załoga super wraz z dr. Głowackim i personelem na oddziale chirurgii .Jestem już 2 miesiące po operacji przepukliny i wszystko OK.Serdeczne dzięki.  więcej »

Gość 2020.09.19 20:21   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Dzień dobry, Chciałabym znaleźć odpowiednie słowa podziękowania, szacunku oraz uznania, ale naprawdę nic nie określi tego, z jakim sercem, empatią i pełnym profesjonalizmem spotkałam się ze strony Pana Doktora Szymona Głowackiego. Na szczególną uwagę również zasługuje Dr. Kasia oraz Pan Doktor Anastazjolog (przepraszam, ale nie znam nazwiska). Także wybrany personel pielęgniarski,traktuje Pacjenta z pełnym szacunkiem i ciepłem. Tego się po prostu nie da opisać. To jest w dzisiejszych czasach niespotykane. Dziekuję całemu Zespołowi za opiekę, pomyślną operację oraz to wielkie szczęście, że do Państwa trafiłam. Z poważaniem, Edyta Kurowska.  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2014.02.26 11:39

Oddz. wewnętrzny. Horror!!!

To co dzieje się w tym szpitalu, na odz. wewnętrznym, to horror!!! Mój brat trafił tam tydzień temu. Nie udzielono mu w zasadzie żadnej pomocy. Z dnia na dzień czuł sie coraz gorzej, a oni twierdzili, że tak ma być....

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie

Polecamy

© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła