Zapamiętaj Zaloguj
Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej

Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała
Al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała
0 33 810 20 00
0 33 810 01 43
0 33 810 01 45
Fax: 0 33 810 21 01
www.hospital.com.pl

Średnia ocena:
1.25

Polecany:
Raczej NIE

powiat: bielski

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 4 5 6 Następna

Gość 2021.03.12 05:28   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Tragedia  więcej »

Gość 2020.05.07 20:23   Dziedzina medyczna: Andrologia i Urologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Jestem przerażona relacjami pacjentów urologii. Lekarze zmieniają się tam co chwilę, nie ma z kim porozmawiać o stanie pacjenta, robią minimum, tzn ładują leki przeciwbólowe zamiast zabiegów, sprzęt do zabiegów leży nieużywany, bo dawanie przeciwbólowych jest tańsze i nie trzeba się napracować.Pielęgniarkom nie chce się pomagać pacjentom pooperacyjnym więc pomagają im inni pacjenci. Lekarze zbywają pacjentów, nie chcą udzielać żadnych informacji. Jest tam taka starsza pielęgniarka, wulgarna,ciągle klnie,nie potrafi dobrze kroplówki podłączyć. Przy zabiegach- rzeźnia- wszystko na żywca i byle jak. Porażka.Ale po godz. 17 zaczyna się drugie życie oddziału, tzn. lekarze przyjmują swoich prywatnych pacjentów, ci mają pierwszeństwo więc...  więcej »

Gość 2020.01.19 14:44   Dziedzina medyczna: Otorynolaryngologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość W marcu 2019 roku byłem pacjentem Oddziału Laryngologii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku Białej. Zostałem przyjęty do szpitala na operację usunięcia polipów nosa, czyszczenia zatok i prostowania przegrody nosa. Od pierwszego dnia wykonywano mi dodatkowe badania przygotowujące mnie do operacji. Badanie endoskopowe wykonała mi ordynator oddziału pani doktor Zyta Kaźmierczak-Zagórska. Zrobiła to z dużą empatią, dokładną informacją przed, w trakcie i po badaniu. Operacja przebiegła pomyślnie. Po operacji była pełna opieka pielęgniarki. W szpitalu czułem się wyjątkowo dobrze. Od początku spotkałem się tu z wielką wyrozumiałością i życzliwością. Jestem pełen podziwu dla ordynatora pani doktor Zyty Kaźmierczak-Zagórskiej za stworzoną miłą atmosferę...  więcej »

Gość 2018.03.07 08:10   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Skandaliczne zachowanie panów w dniu 07.03.2018 w tzw segregacji i na izbie przyjęć dawny SOR. Młode bezczelne chłystki decydują o losie pacjenta głośno naśmiewają się , kwalifikacje do pasania świń. Pacjent ledwo stojący na nogach z podejrzeniem sepsy po zabiegu jest kierowany do internisty i mówią mu że ma czekać pod gabinetem do 6 godzin. Dwa lata temu zarazili mi brata jakąś tajemniczą bakterią po 2 miesiącach izolatki puścili chorego do domu - brat zmarł. Ludzie omijajcie ten szpital oni szkodzą, mam na to dowody.  więcej »

lena91 2015.05.28 10:07   Dziedzina medyczna: Położnictwo

Ocena: 3 Użytkownik: lena91 Polecam i nie polecam jednocześnie. Może zacznę od złych stron: 1. Porodówka. Ogólnie nie jest tragiczna, warunki do rodzenia całkiem ok, z tym że ja miałam nieszczęście trafienia na położną będącą fanatyczką porodów naturalnych, która bez względu na to, że wiedziała, że ja akurat nie dam rady urodzić sn (rozwarcie przez ok 24 godziny mimo podawania oksytocyny stało w miejscu, a maluszek był wielki, 4300g i 60cm) nie chciała wezwać lekarza mimo moich próśb, a gdy przyszedł próbowała go odwieść od rozmowy ze mną. Na szczęście dr Kasza mnie zbadał i zakwalifikował do cięcia cesarskiego. I to chyba tyle złych...  więcej »

Gość 2015.01.27 11:55   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Jak ktoś pisze, że przez kilka godzin przyjęto tylko dwie osoby z korytarza to wychodzi na to, że tam nikt nie pracuje. Nie piszcie takich głupot.Dopiero jak się jest w środku na badaniach to widać ilość pracy jaką wykonuje personel.W czasie tych kilku godzin wchodzą dwie osoby z korytarza, ale w środku jest wielu innych pacjentów przywiezionych przez karetki, A MAJĄC ZDROWY ROZSĄDEK WIADOMO, ŻE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI ZAŁATWIA SIĘ TAKICH WŁAŚNIE PACJENTÓW Z ZAGROŻENIEM ŻYCIA, KTÓRYCH PRZYWOZI POGOTOWIE.Ludzie patrzcie nie na korytarze, a na ilość pacjentów w środku, a wtedy nie będziecie pisać takich bzdur, że w ciągu kilku...  więcej »

Gość 2015.01.02 23:12   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Moje doświadczenie z tym szpitalem też było mało przyjemne. moje dziecko podczas odwiedzin dziadka zakuło się igła ,która znajdowała się jakimś dziwnym przypadkiem w jego łóżku . Od razu poinformowałam o tym fakcie lekarza dyżurnego,oraz personel pełniący dyżur. Lekarz nie zachował procedury jaka obowiązuje podczas takiego przypadku, wraz z mężem zjechaliśmy na izbę przyjęć , gdzie odesłano nas do szpitala dziecięcego w B-B , tam wspaniały Pan dr zalecił obmywanie rany wywarem z kory dębu ( średniowiecze) , dodatkowo dostaliśmy informację od ratownika że jak jesteśmy niespokojni to możemy pojechać do Cieszyna na oddział zakaźny aby sprawdzić czy dziecko czymś...  więcej »

Gość 2014.12.10 20:47   Dziedzina medyczna: Chirurgia urazowa

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Mój maz bedąc w tym roku w szpitalu Wojewódzkim w lipcu został potraktowany z góry ze złamaniem nogi czekał pięc godzin na izbie potem trafił na oddział poniewarz złamanie było skomplikowane trzeba było operacyjnie usztywnić nogę na operacje czekał 11 dni po operacji okazało się że ma jakaś bakterie teraz wiemy że został zakażony gronkowcem leczenie tego dziadostwa jest długie jeżeli ktoś też w tym roku pomiędzy czerwcem a lipcem został też zakażony to proszę o kontakt może ktoś mi doradzi jak tego się pozbyć proszę pisać na hancia_ancia@op.pl czym więcej osób tym lepiej zawsze ktoś coś doradzi dziękuję.  więcej »

Gość 2014.09.12 11:03   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Okropny szpital z okropnym''wyszczekanym''personelem! Mój dziadek został skierowany do chirurga po wypadku na rowerze,nie dosc ze sie tam uczekal kilka godzin az go przyjma to jeszcze nasluchal sie ze cytuje''po co pan tu przyszedl?'' itp.,pielegniarki okropne,nie mozna sie niczego dowiedziec jedynie moza uslyszec trzask zamykanych drzwi przed nosem pacjenta,zostac potraktowanym gorzej niz zwierze i odejsc z kwitkiem do domu.Jakim prawem pacjenci sa tak traktowani jak by byli gorsi i mniej znaczacy od zwierzat?!Lekarze i pielegniarki ksztalca sie i otrzymuja wynagrodzenie(nie male!)z naszych podatkow a kiedy jestesmy chorzy zostajemy w takowym szpitalu zwyzywani i zmieszani z błotem ,nie mowiac juz o...  więcej »

Gość 2014.07.15 05:21   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość przyjechłam do szpitala w święta z 40stopnową gorączką na izbie przyjęć lekarz staruszek rozdarł japę na mnie jakbym była z rynsztoka co sobie pani myśli że my tu jesteśmy od leczenia proszę jechać na drugi koniec bielska białej na pogotowie,tam się okazało że mam zapalenie płuc dostałam skierowanie do szpitala ale w wilkowicach też mnie nie przyjęto makabra  więcej »
1 2 3 4 5 6 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła