Zapamiętaj Zaloguj
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 w Rybniku

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 w Rybniku

ul. Energetyków 46,
44-200 Rybnik
tel.(032)42-91-000
fax.(032)42-28-272
www.szpital.rybnik.pl
Średnia ocena:
1.65

Polecany:
Raczej NIE

powiat: rybnicki

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 4 5 Następna

Gość 2019.08.25 11:56   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość dlaczego dyrekcja szpitala toleruje zastraszanie instrumentariuszek przez przełożone które mają tylko średnie wykształcenie a zastraszają panie które mają tytuł magistra i mają o wiele większą wiedzę od swoich przełożonych zmuszają do stania po kilka zabiegów jeden po drugim a same siedzą w dyżurkach i tylko palą papierosy przecież one też mogą iść do zabiegów  więcej »

Gość 2019.01.30 07:31   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Bardzo dobry oddział endykrynologiczny.Wspaniały zespół,od pana Ordynatora do pań salowych.Bardzo dobra opieka i w ogóle wszystko.Dużo ciepła,życzliwości,wspaniałe oddane pani pielęgniarki.POLECAM  więcej »

Gość 2018.12.26 00:22   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Witam dnia 24.grudnia zmarła nam bliska osoba w tym szpitalu taka mielismy wigilie . Tam wcale się nie opiekują tak jak mają dawają jakieś leki po których z osobą nie ma kontaktu nagle myslisz że w jeden dzien ta osoba nam bliska rozmawiała z nami a na drugi dzień już nie to straszne  więcej »

Gość 2017.06.03 17:03   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nie polecam tego szpitala, jeden z najgorszych jaki powstal w Polsce!!! Oddzial chirurgi dziecięcej na 8 pietrze porażka !!! Brak jakiejkolwiek opieki, i zainteresowania pacjentem. Brak mozliwosci kąpieli ciepłą wodą! Obchod tylko ranny wieczornego brak! Podejscia do dzieci pielegniarki nie posiadaja, wszystko robią na siłę ze dziecko sie ich boi i placze jak je widzi. Jedengo chlopaka wystawily na korytarz musial sobie noge trzymac w powietrzu przez godzinę na sznurku, po czym przy zmianie opatrunku sie tak na nim wyżywaly ze krzyczal z bólu. Nie polecam!!!  więcej »

Gość 2017.04.09 21:46   Dziedzina medyczna: Chirurgia dziecięca

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Opieka na chirurgii dziecięcej tragedia!! Lekarze nie badaja dzieci a pielegniarki przez pol godziny wbijaly welfron dziecku każdą żyle jej przebily dziecko uplakane jak nigdy...po podaniu kroplowki reka jak balon....sir dziwily że poszlo pod skórę ;/ zero podejścia do dziecka !!! Zero badan wywiadów nic sir nie mozna bylo dowiedzieć od lekarzy!!! Skandal!!!! Nie polecam lezec w tym szpitalu!!  więcej »

Gość 2017.02.01 08:16   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość OPINIA NA TEMAT SZPITALA JEST ....NIESTETY PRAWDA.LEKARZE I PIELEGNIARKI,TRAKTUJA CZLOWIEKA JAK ZLO KONIECZNE.NIE ZAMIERZAJA ZAJMOWAC SIE KIM KOLWIEK..BO JAK TWIERDZILY,NIE MAJA ZA TO PLACONE😂SZCZYT CHAMSTWA I BEZCZELNOSCI....NAJGORSZY ODZIAL TO WEWNETRZNY-9 I 10 piętro.MASAKRA...ONI MAJA CHYBA PLACONE ZA... ILOSC ZGONOW😂😠  więcej »

Gość 2016.11.06 21:47   Dziedzina medyczna: Kardiologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Witam. W czwartek będzie miesiąc jak zmarł mój dziadek. Wezwaliśmy pogotowie, ponieważ zaciskalo Go w klatce piersiowej i miał problem z oddychaniem. Przez telefon powiedzieliśmy ze prawdopodobnie zawał. Pani doktor z pogotowia stwierdziła ze na pewno nie zawał,bo dziadek jest za stary. Mogą to być ewentualnie komplikacje po przeziębieniu czy coś... Następnego dnia lekarz powiedział ze zawał był ale nie za groźny. Dziadek leżał w sali intensywnej terapii. Z dnia na dzień wyglądał coraz gorzej. Okazało sie,ze ma ostre zapalenie płuc i niewydolność nerek. Po paru dniach niby sie poprawiło. Z nerkami było ciut lepiej. Przenieśli go na normalną sale,...  więcej »

Gość 2016.05.20 21:28   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Powiem tak zmarły mi na tym oddziale dwie osoby:-( jak ktoś dostanie się tam osłabiony i załapie cokolwiek... np jak było to w jednym przypadku zapalenie płuc .. to nie ma szans... ...w drugim przypadku tez nie było dobrze... w poniedziałek będzie miał pan wypis.. po czym stan się pogorszył ... mogło się tak zdarzyć... rozumiem w środę pacjent zmarł...personel katastrofa jak ktoś nie daje rady jeść nie je... nikt nie nakarmi lekarze zmieniają się co chwila i nikt nic nie wie każdy mówi co innego... informacje są sprzeczne diagnozy są bardzo rozbieżne!!! To chyba jakaś kpina co tam się...  więcej »

Gość 2016.03.10 09:37   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Odzdział chorób wew.piętro 10 w rybnickim szpitalu to jakaś masakra.Traktują tam pacjenta jak zło konieczne.Aroganckie doktorki,każda gada pacjentowi co innego,wredne i "ponad stan"pielegniarki...proszone o pomoc "maja czas" a ostatecznie z "łaską"ewentualnie pomogą.Mielismy do czynienia z tym odzdziałem nie raz...chyba gorszego nie ma.Brak profesjonalizmu młodych lekarzy oraz nieumiejetnosc podejścia do pacjenta odbiera im ostatnia nadzieje na wyzdrowienie.Powinno się zamknać ten odzdział...to poprostu by trzeba nagrać...bo słowami nie wszystko da sie opisać  więcej »

Gość 2016.02.20 00:39   Dziedzina medyczna: Onkologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nie polecam.  więcej »
1 2 3 4 5 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła