Zapamiętaj Zaloguj
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu

Plac Medyków 1,
41-200 Sosnowiec

tel. 032 368 20 00,
fax: 032 368 20 32
www.wss5.pl
Średnia ocena:
1.87

Polecany:
Raczej NIE

powiat: m. Sosnowiec

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/98)  

Gość 2019.01.14 09:34   Dziedzina medyczna: Kardiologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość trafilam do Szpitala z zawałem serca. Przeszłam więc SOR, kardiologię,pracownię hemodynamiki(badanie koronarografii), żeby zakończyć kontakt ze Szpitalem na rehabilitacji kardiologicznej. Od poczatku spotkałam się z profesjonalną,życzliwą opieką.Zespół pracowników- jak w Leśnej Górze - od razu można się zaprzyjażnić-fachowy,empatyczny, dbający o intymność pacjenta-od Ordynatorów,lekarzy,pielęgniarki, rehabilitantów i Panią sekretarkę na rehabilitacji. Bardzo Wam wszystkim dziękuję.Wszystkim pacjentom życzę spotkania takiego zespołu i powrotu do zdrowia w miłej atmosferze, że o warunkach lokalowych i sprzętowych nie wspomnę(SUPER).Chcę zaznaczyć że nie jestem odosobniona w tej opinii. Pacjenci,których spotkałam w trakcie pobytu wyrażali takie same opinie,ale jak wiadomo- jeśli coś ci sie nie podoba, powiesz 100...  więcej »

Gość 2018.06.17 15:04   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość w tym szpitalu 1 raz spotkałem się z taką obojętnością.tam pacjentami się nie przejmują.przyjechałem z mechanicznym urazem oka.w kolejce 1h.po numerku nastepne 1.5 godziny. zacząłem rozmawiać z innymi pacjentami i wyszło na to że średni czaś oczekiwania to 5/6 godzin!!!!!!ten szpital śmieje się w żywe oczy ludziom!! Jestem przedsiębiorcą i płacę olbrzymie opłaty na ZUS i służbę zdrowia, tylko po to by być olany w świetle prawa???wg. mnie ten szpital to wylęgarnia pasożytów- jeśli tak wygląda śląsk to lepiej z tąd uciekać!!!!!  więcej »

Gość 2018.04.04 12:06   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość 23marca 2018 o 20 z minutami byłam na SOR tego Szptala z wylewem do oka,jak się potem okazało, nie widziałam nic na lewe oko, w małej, obskurnej poczekalni Pani zarejestrowała mnie w komputerze następnie Pan niby lekarz przepytywał mnie z danych osobowych na głos przy oczekujących,by na koniec oswiadczyć mi że pani doktor okulistka zejdzie ze zmiany na oddziale to mnie przyjmie,tzn. za około 3godz. dziękuję zrezygnowałam na Ceglanej przyjeli mnie mimo dużej ilości pacjentów i dali lekarstwa  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2014.09.28 13:12

otolaryngologia

opinie pacjentow

Odpowiedzi

2

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2013.12.09 17:39

gastrologia-doświadczenia

Kktoś korzysta z poradni gastronomicznej.Mmoże przyjmuje tam ktoś znacznie lepszy od ordynatora oddziału gastrologii? Poradźcie dobrego fachowca.

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2013.05.30 17:18

neurologia - opinia pacjenta

Jestem aktualnie pacjentem oddziału neurologicznego. Chciałbym po tygodniowym pobycie podziekować średniemu personelowi medycznemu za bardzo dobra opiekę. Podziwiam anielską cierpliwość w stosunku do pacjentów wymagajacych szczególnej opieki

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Użytkownik: boe

boe, napisano: 2009.02.17

Awantury o Szpital Świętej Barbary w Sosnowcu, ciąg dalszy.

W przyszłym tygodniu dojdzie do spotkania marszałka województwa śląskiego Bogusława Śmigielskiego z władzami Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w sprawie Szpitala imienia świętej Barbary w Sosnowcu. Pomiędzy uniwersytetem a dyrekcją szpitala doszło do ostrego i bezprecedensowego konfliktu o trzy specjalistyczne urządzenia do diagnostyki chorób oczu. Sprawę opisaliśmy we wczorajszym wydaniu "Polski Dziennika...

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie

Polecamy

© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła