Zapamiętaj Zaloguj
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Poznaniu

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Poznaniu

61-044 Poznań, ul. Mogileńska 42
tel.: (061) 8-738-700
fax: (061) 8-738-703
www.mogilenska.pl
Średnia ocena:
3.03

Polecany:
Nie wiem

powiat: poznański

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 4 Następna

Gość 2020.05.04 20:14   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Czytam co tu piszecie i własnym oczom nie wierzę. Jak nie jesteście zadowoleni z opieki w Oddziale Opiekuńczo-Leczniczym to nie traćcie cennego czasu na jakieś pisaniny i oczerniania zespołu pracującego tam na 2 piętrze tylko bierzcie się do opieki sami i chorych zabierajcie do domku. Normalny człowiek jak nie jest zadowolony to zmienia miejsce pobytu chorego na własny dom. Nikt lepiej się nie zaopiekuje jak własna rodzina. Jak to Was świadczy,że tam tak źle a Wy nadal tam zostawiacie swoich bliskich? Co Wy sobie wyobrażacie? Boicie się zostać z chorym sam na sam w domu bo nie dacie rady? Z...  więcej »

Gość 2020.03.31 12:23   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość A ja uważam inaczej. Podziwiam te wszystkie osoby, które karmią, myją i zmieniają pampersy naszym najbliższym. Cały dzień, miesiąc, rok. My nie musimy, bo przecież płacimy. A gdzie moralny obowiązek zaopiekowania się najbliższym, czy rodzice oddali nas do domu dziecka na kilka miesięcy czy rok? Też musieli godzić pracę z opieką nad dziećmi. Tak więc Wy, zapracowani najbliżsi, nie oceniajcie, nie krytykujcie, tylko podziękujcie tym wszystkim, którzy Was wyręczają często za śmieszne pieniądze, albo zróbcie to lepiej! Na pewno będzie w Was więcej miłości i empatii, bo to przecież najbliższa Wam osoba :). Wdzięczna za opiekę  więcej »

Gość 2020.03.07 21:19   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość APEL DO RODZIN PACJENTÓW W ZOL-U - NIE ZAGŁUSZAJCIE SWOJEGO SUMIENIA ZŁYM TRAKTOWANIEM PERSONELU. NIE MUSICIE TEŻ WYRAŻAĆ WDZIĘCZNOŚCI PERSONELOWI. PERSONEL TO NIE WOREK DO BICIA ZA WASZE KRZYWDY. TO NIE PERSONEL JEST WINNY ZA CHOROBY KTÓRE SPOTKAŁY WASZYCH BLISKICH Z RODZINY. BĄDŹCIE MIMO WSZYSTKO LUDŹMI !!!  więcej »

Gość 2019.05.25 20:12   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Na ręce pani oddziałowej dla całego personelu przesyłam ogromne podziękowania za opiekę nad moją żoną. Panie jesteście nieocenione i niedocenione w tej nielekkiej pracy.  więcej »

Gość 2019.02.26 08:01   Dziedzina medyczna: Rehabilitacja

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Przez 6 tygodni byłam w tutejszym ośrodku rehabilitacji i pragnę z całego serca podziękować za udzieloną mi pomoc w odzyskaniu sprawności. Spotkałam się z nadzwyczajnym zaangażowaniem Pani Doktor prowadzącej, która do każdego pacjenta podchodziła indywidualnie, bieżąco monitorowała postępy w rehabilitacji. Dziękuję również całemu zespołowi rehabilitantów, którzy bardzo profesjonalnie, a jednocześnie z ciepłem, życzliwością i cierpliwością podchodzili do nas pacjentów Jeszcze jedno - naprawdę przyszłam w stanie ciężkim, a wyszłam na własnych nogach bez kul. BARDZO DZIĘKUJĘ.  więcej »

Gość 2018.09.26 10:29   Dziedzina medyczna: Rehabilitacja

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Byłam pacjentem w okresie od 14 sierpnia do 25 września 2018r. w tym zakładzie. Skorzystałam z 6-tygodniowego okresu rehabilitacji moich obydwu nóg - złamań kości piszczelowych, poszkodowanych w wypadku drogowym. W okresie rehabilitacji zaufałam lekarzom prowadzącym i pracownikom rehabilitacyjnym. Z pokorą oddawałam się w ich ręce. Pragnę wyrazić swoją satysfakcję z poprawy mego stanu zdrowia w wyniku ćwiczeń jakie wykonywałam w ich obecności.  więcej »

Gość 2018.09.19 11:36   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Także chcę się podzielić swoją opinią na temat oddziału dla obłożnie chorych na drugim piętrze. Pacjenci leżą tam w ciężkich stanach, dużo z nich jest nieprzytomnych. Widzę jak ciężką pracę wykonuje personel, a to nie jest łatwa praca. Potrzeba więcej podobnych placówek, bo pobyt jest czasowy, a w domu trudno zapewnić taką pielgnację jak na oddziale.  więcej »

Gość 2018.09.19 11:25   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Polecam oddział opiekuńczo-leczniczy (2gie pietro). Ciężkie stany i ciężka praca. Personel dwoi się i troi.  więcej »

Gość 2018.08.07 20:49   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Chodzę do męża na 2 piętro i widzę same ciężkie stany, najczęściej nieprzytomni. Jest co robić, nie zazdroszczę takiej pracy i modlę się, żeby męża nie wypisali do domu. Po wyjściu ze szpitala był w domu ponad tydzień. Umycie, nakarmienie, zmiana pampersa - niby nic, a byłam umordowana ja i cała rodzina. Z podziwem patrzę na personel, który uwija się między naszymi ciężko chorymi, kończą w jednym końcu, a już trzeba zaczynać od nowa, pielęgnują, rehabilitują, chociaż rokowania ze szpitala były żadne. Jestem niezmiernie wdzięczna personelowi, a rodzinom niezadowolonym proponuję zaopiekować się chorym w domu TYLKO przez tydzień - na...  więcej »

Gość 2018.06.20 22:17   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Dziękuję za wszystko. Gdyby nie pomoc i opieka na 2 piętrze mojemu mężowi nie udałoby się dojść do tego punktu w którym teraz jest.To dzięki staraniom pielęgniarek i opiekunek jest zadbany i w pewien sposób szczęśliwy. A co do tego ,że tu ludzie umierają no cóż umierają jak wszędzie- w domu też umierają . Pozdrawiam cały personel i jeszcze raz dziękuję. M.N  więcej »
1 2 3 4 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła