Zapamiętaj Zaloguj
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Poznaniu

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Poznaniu

61-044 Poznań, ul. Mogileńska 42
tel.: (061) 8-738-700
fax: (061) 8-738-703
www.mogilenska.pl
Średnia ocena:
3.03

Polecany:
Nie wiem

powiat: poznański

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/38)  

Gość 2020.05.04 20:14   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Czytam co tu piszecie i własnym oczom nie wierzę. Jak nie jesteście zadowoleni z opieki w Oddziale Opiekuńczo-Leczniczym to nie traćcie cennego czasu na jakieś pisaniny i oczerniania zespołu pracującego tam na 2 piętrze tylko bierzcie się do opieki sami i chorych zabierajcie do domku. Normalny człowiek jak nie jest zadowolony to zmienia miejsce pobytu chorego na własny dom. Nikt lepiej się nie zaopiekuje jak własna rodzina. Jak to Was świadczy,że tam tak źle a Wy nadal tam zostawiacie swoich bliskich? Co Wy sobie wyobrażacie? Boicie się zostać z chorym sam na sam w domu bo nie dacie rady? Z...  więcej »

Gość 2020.03.31 12:23   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość A ja uważam inaczej. Podziwiam te wszystkie osoby, które karmią, myją i zmieniają pampersy naszym najbliższym. Cały dzień, miesiąc, rok. My nie musimy, bo przecież płacimy. A gdzie moralny obowiązek zaopiekowania się najbliższym, czy rodzice oddali nas do domu dziecka na kilka miesięcy czy rok? Też musieli godzić pracę z opieką nad dziećmi. Tak więc Wy, zapracowani najbliżsi, nie oceniajcie, nie krytykujcie, tylko podziękujcie tym wszystkim, którzy Was wyręczają często za śmieszne pieniądze, albo zróbcie to lepiej! Na pewno będzie w Was więcej miłości i empatii, bo to przecież najbliższa Wam osoba :). Wdzięczna za opiekę  więcej »

Gość 2020.03.07 21:19   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość APEL DO RODZIN PACJENTÓW W ZOL-U - NIE ZAGŁUSZAJCIE SWOJEGO SUMIENIA ZŁYM TRAKTOWANIEM PERSONELU. NIE MUSICIE TEŻ WYRAŻAĆ WDZIĘCZNOŚCI PERSONELOWI. PERSONEL TO NIE WOREK DO BICIA ZA WASZE KRZYWDY. TO NIE PERSONEL JEST WINNY ZA CHOROBY KTÓRE SPOTKAŁY WASZYCH BLISKICH Z RODZINY. BĄDŹCIE MIMO WSZYSTKO LUDŹMI !!!  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2019.01.13 13:07

platnosi

odnosnie do mojego poprzedniego opisu o mojej siostrze pobrano odemnie cala emeryture kolo 1500 zl jak zabrano siostre po 3 tyg pobytu na neurologie bo stan siostry pogorszyl sie diametralnie musialam doplacic za dwutygodniowa rezerwacje lozka na ktorym lezala to...

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2019.01.13 12:50

moja siostra

szpital po 3 miesicznym pobycie w spiaczce potem kilkudnowym na neurologii wywiozl siostre na mogilenska pomimo innych uprzednio zapewnien -oczywiscie bylam przeciwna siostra nie mogla stanowic o sobie to bylo potworne i nieludzkie a mogilenska to po prostu kryminal to...

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie

Polecamy

© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła